Přenosný GPS lokátor FleetLock Mobile

Vysoce spolehlivý GPS přenosný lokátor určený k operativnímu utajenému sledování a zabezpečení vozidla, osoby, nebo jiného pohybujícího se objektu. 

GPS lokátor FleetLock Mobile

Je vybaven nejnovějším GPS čipem uBlox s technologií A-GPS (asistovaná GPS) pro rychlejší zaměření polohy  a technologií vylepšeného příjmu, který v kombinaci s vysoce účinnou integrovanou anténou dokáže přesně zaměřit svoji polohu i za nepříznivých podmínek a bez přímého výhledu na oblohu. Přenosný lokátor FleetLock Mobile lze díky opravdu miniaturním rozměrům využít také pro ochranu seniorů, dětí nebo zvířat. Pro přenos získaných dat využívá lokátor služby GPRS mobilní sítě GSM. Díky těmto vlastnostem je vhodný i pro náročné bezpečnostní aplikace.

Napájení lokátoru zajišťuje vlastní dobíjecí Li-pol akumulátor o kapacitě 1.300 mAh. Doba provozu je až 6 dní v závislosti na nastaveném intervalu zjišťování polohy a odesílání dat – volitelně 30 sekund až 10 minut, podrobné informace naleznete v záložce Použití a tech. parametry. Dobu provozu výrazně prodlužuje vestavěný 3D pohybový senzor, který šetří akumulátor ve chvíli, kdy se lokátor nepohybuje.

Získejte nezávaznou nabídku na míru

Už do druhého pracovního dne. Spěcháte?
Zavolejte nám na +420 777 250 770

Ochrana proti spamu, napište číslo ctyřicet dva.
Tato položka je povinná.
Tato položka je povinná. Zadání neodpovídá formátu telefonního čísla (např. +420 123 456 789)
Tato položka je povinná. E-mail není zadán ve správném formátu.
Odesláním žádosti souhlasím s obchodními podmínkami a souhlasím jak budou zpracovány mé osobní údaje.
X