Palubní jednotka FleetLock Profi

Vysoce spolehlivý GPS lokátor FleetLock Profi pro skrytou pevnou instalaci do vozidla. Určeno pro online provoz v systému Lokátory.cz v ČR + Evropě (kromě Ruska).

FleetLock Profi

Palubní jednotky FleetLock Profi jsou určeny pro skrytou pevnou instalaci do vozidel a dalších dopravních prostředků. Jsou ideální volbou pro potřeby trvalého online sledování vozidelautomaticky je vytvářena elektronická kniha jízd a dále slouží k zabezpečení vozidel v případě odcizení. Při jejich vývoji a výrobě je důsledně dbáno na dodržení veškerých postupů a kontrolu kvality. Jednotky jsou mimořádně spolehlivé a dokážou pracovat s vysokou přesností i v místech a podmínkách, kde běžné systémy fungují omezeně. Obsahují firmware s inteligentním algoritmem, který zabezpečuje oboustrannou stabilní komunikaci s centrálním serverem. Minimalizuje se tím riziko, že informace o polohách a historii pohybu nedorazí na server v důsledku zhoršeného nebo nekvalitního místního pokrytí GSM/GPRS signálu.

Palubní jednotky FleetLock Profi jsou kompletně vyráběny v Evropské unii a vyhovují všem standardům v oblasti spolehlivosti a bezpečnosti. Při jejich vývoji a výrobě je důsledně dbáno na dodržení veškerých postupů kontroly kvality. Dlouhodobá poruchovost jednotek je nižší než 1%.

Získejte nezávaznou nabídku na míru

Už do druhého pracovního dne. Spěcháte?
Zavolejte nám na +420 777 250 770

Ochrana proti spamu, napište číslo ctyřicet dva.
Tato položka je povinná. Zadaná hodnota musí být pouze číselná.
Tato položka je povinná.
Tato položka je povinná.
Tato položka je povinná.
Tato položka je povinná. Zadání neodpovídá formátu telefonního čísla (např. +420 123 456 789)
Tato položka je povinná. E-mail není zadán ve správném formátu.
Odesláním žádosti souhlasím s obchodními podmínkami a souhlasím jak budou zpracovány mé osobní údaje.
X