Palubní jednotka FleetLock Profi

Vysoce spolehlivý GPS lokátor FleetLock Profi pro skrytou pevnou instalaci do vozidla. Určeno pro online provoz v systému Lokátory.cz v ČR + Evropě (kromě Ruska).

FleetLock Profi

Palubní jednotky FleetLock Profi jsou určeny pro skrytou pevnou instalaci do vozidel a dalších dopravních prostředků. Jsou ideální volbou pro potřeby trvalého online sledování vozidelautomaticky je vytvářena elektronická kniha jízd a dále slouží k zabezpečení vozidel v případě odcizení. Při jejich vývoji a výrobě je důsledně dbáno na dodržení veškerých postupů a kontrolu kvality. Jednotky jsou mimořádně spolehlivé a dokážou pracovat s vysokou přesností i v místech a podmínkách, kde běžné systémy fungují omezeně. Obsahují firmware s inteligentním algoritmem, který zabezpečuje oboustrannou stabilní komunikaci s centrálním serverem. Minimalizuje se tím riziko, že informace o polohách a historii pohybu nedorazí na server v důsledku zhoršeného nebo nekvalitního místního pokrytí GSM/GPRS signálu.

Palubní jednotky FleetLock Profi jsou kompletně vyráběny v Evropské unii a vyhovují všem standardům v oblasti spolehlivosti a bezpečnosti. Při jejich vývoji a výrobě je důsledně dbáno na dodržení veškerých postupů kontroly kvality. Dlouhodobá poruchovost jednotek je nižší než 1%.

Získejte nezávaznou nabídku na míru

Už do druhého pracovního dne. Spěcháte?
Zavolejte nám na +420 777 250 770

Ochrana proti spamu, napište číslo ctyřicet dva.
Tato položka je povinná.
Tato položka je povinná. Zadání neodpovídá formátu telefonního čísla (např. +420 123 456 789)
Tato položka je povinná. E-mail není zadán ve správném formátu.
Odesláním žádosti souhlasím s obchodními podmínkami a souhlasím jak budou zpracovány mé osobní údaje.
X