Palubní jednotka FleetLock Plus

Spolehlivý GPS lokátor s vyspělými funkcemi určený pro skrytou pevnou instalaci do vozidla. Určeno pro online provoz v systému Lokátory.cz v ČR + Evropě (kromě Ruska).

GPS lokátor do auta Fleetlock Plus

Lokátor FleetLock Plus je doplněn o řadu funkcí, které odpovídají požadavkům i těch nejnáročnějších klientů. Umožňuje například identifikaci řidiče čipem Dallas/RFIDpřipojení k datovým sběrnicím CAN/FMS, připojení záložního akumulátoru nebo palivové tyče pro přesné měření stavu PHM v nádrži.

Lokátor FleetLock Plus je vybaven GPS přijímačem s technologií vylepšeného příjmu, který v kombinaci s vysoce účinnou anténou dokáže přesně zaměřit svoji polohu i za nepříznivých podmínek a bez přímého výhledu na oblohu. Pro přenos informací využívá bezdrátové sítě GSM/GPRS a pokročilý algoritmus zajišťující bezpečnou oboustrannou komunikaci. Inteligentní vzorkování umožňuje přesný přehled při rovné jízdě po dálnici, častých zatáčkách i v městském prostředí.

Palubní jednotky FleetLock Plus jsou určeny pro skrytou pevnou instalaci do vozidla a jsou ideální volbou pro potřeby trvalého utajeného sledování a zabezpečení vozidla.

Získejte nezávaznou nabídku na míru

Už do druhého pracovního dne. Spěcháte?
Zavolejte nám na +420 777 250 770

Ochrana proti spamu, napište číslo ctyřicet dva.
Tato položka je povinná. Zadaná hodnota musí být pouze číselná.
Tato položka je povinná.
Tato položka je povinná.
Tato položka je povinná.
Tato položka je povinná. Zadání neodpovídá formátu telefonního čísla (např. +420 123 456 789)
Tato položka je povinná. E-mail není zadán ve správném formátu.
Odesláním žádosti souhlasím s obchodními podmínkami a souhlasím jak budou zpracovány mé osobní údaje.
X