Jaké jsou možnosti sledování firemních vozidel?

Firemní vozidla můžete sledovat v reálném čase, a to po celém světě. Můžete tak ohlídat ujeté kilometry, trasy, místa tankování apod. Řešením bezpečného a efektivního sledování vozidel je GPS lokátor. Firemní flotilu tím zabezpečíte a riziko krádeže snížíte až o 60%. Zastavíte přitom v některých případech zbytečné náklady a ušetříte čas zaměstnanců zjednodušením pracovních postupů a procesů.

Chraňte firemní majetek

Používáním GPS lokátoru vaše firemní vozidla (či jiný movitý majetek nebo zásilky) výrazně lépe zabezpečíte. Systém Vás sám automaticky upozorní v případě neoprávněné manipulace s vozidlem a má detekci odtažení. Lokátor samotný, je na automobilu umístěn skrytě a není možné ho jednoduše a rychle demontovat. Použití GPS lokátorů jako zabezpečovacího prvku navíc snižuje náklady na havarijní pojištění vozidla. Stejným systémem lze například zabezpečit také zásilky vašich zákazníků.

Sledování firemních aut není stalkingem

Není tomu tak dávno, kdy možnosti zaměstnavatelů pro sledování firemních vozidel byly značně omezené. Jediným ukazatelem pro ně v podstatě byla spotřeba paliva. Dnes naštěstí jsme po poznání dál. Nabízejí se GPS lokátory, GPS zabezpečení aut i elektronické knihy jízd.

GPS lokátor

Aktuální polohu vozidla okamžitě určí GPS lokátor. Systém Lokátory.cz využívá spolehlivé lokátory FleetLock, které umožňují online GPS satelitní sledování. Můžete sledovat veškerý firemní majetek, který je v pohybu, a to odkudkoliv (mobil, tablet, notebook). Systém je rychlý a intuitivní a jeho možnosti oceníte, ať máte jedno či sto firemních aut a jiných objektů.

GPS zabezpečení auta

Spolu s GPS lokátorem si do vozu instalujte rovněž GPS zabezpečení auta. To ho zase ochrání před zloději. V mžiku rozpozná, zda vůz nepoužívá oprávněná osoba. Ať již příbuzný zaměstnance, nebo kdokoliv nepovolaný. Vybrané modely jsou dokonce schopné této osobě zabránit nastartování vozidla.

Elektronická kniha jízd

Jako velmi účinná se ukazuje také kniha jízd. Ne však ta klasická tištěná, nýbrž ta elektronická, umožňující přepínání mezi soukromou a firemní jízdou. K vozidlu přiřadí konkrétního řidiče a každou jízdu zobrazuje na mapě. Výpisy je možné nejenom prohlížet, nýbrž rovněž exportovat, tisknout a samozřejmě také ukládat.

Začněte používat GPS lokátory

Připojte se k našim spokojeným zákazníkům a pořiďte si do vašich vozů GPS lokátor. Napište nám nezávaznou poptávkou a my pro vás do druhého dne připravíme nabídku na míru. Dodání lokátorů trvá obvykle dva dny a montáž je pak již záležitostí několika málo hodin. Lokátory přijedeme nainstalovat přímo k vám, anebo k nám můžete přijet na naše montážní místa.

Přeberte kontrolu. Je to snadné!

GPS sledování vozidel, balíků, strojů i osob v reálném čase odkudkoli.

Nezávazná poptávka

První krok nezabere ani 1 minutu.

Nabídka do druhého dne

Náš specialista s vámi doladí detaily a připraví nabídku na míru.

Montáž kdekoliv po ČR

Lokátor vám přijedeme namontovat už do 2 dnů.

Hotovo!

Odteď máte vše pod kontrolou.

Získejte nezávaznou nabídku na míru

Už do druhého pracovního dne. Spěcháte?
Zavolejte nám na +420 777 250 770

Ochrana proti spamu, napište číslo ctyřicet dva.
Tato položka je povinná.
Tato položka je povinná. Zadání neodpovídá formátu telefonního čísla (např. +420 123 456 789)
Tato položka je povinná. E-mail není zadán ve správném formátu.
Odesláním žádosti souhlasím s obchodními podmínkami a souhlasím jak budou zpracovány mé osobní údaje.
X
Průměrně ušetříte 32 %

Například úspora nákladů na PHM se projeví okamžitě po montáži.

Montáž už do 2 dnů po celé ČR

Přijedeme za vámi, se 30 montážními místy jsme na dosah.

Dostupné z mobilu i z počítače

Vše sledujte v reálném čase, v kanceláři i na cestách.

Jednoduchost na 1. místě

Řešení Lokátory.cz je intuitivní a většinu věcí hlídá za vás.