Aplikace na plánování trasy

Sem tam si každý potřebuje naplánovat cestu. Zjistit, jak daleko se nachází cíl, jak dlouho bude trvat cesta, kolik bude stát mýtné a další podrobnosti se prostě čas od času hodí. A pokud jste profesionální řidič, tak dokonce dost často. Jaké aplikace na plánování trasy jsou nejlepší?

Jaké aplikace na plánování trasy pro profesionální řidiče existují?
Sem tam si každý potřebuje naplánovat cestu. Zjistit, jak daleko se nachází cíl, jak dlouho bude trvat cesta, kolik bude stát mýtné a další podrobnosti se prostě čas od času hodí. A pokud jste profesionální řidič, tak dokonce dost často. Jaké aplikace na plánování trasy jsou nejlepší?

Začněme od těch, které znají i laikové a dost možná jste je někdy použili taktéž vy.

 

 

 

Staré dobré české Mapy.cz

Mapy.cz nejsou vůbec špatné. Mají dobře pokryté třeba i turistické trasy v zahraničí. Dají se využít rovněž jaké plánovač tras. Specialitou map je plánování tras pro cyklisty, běžkaře a vodáky, to opravdu jen tak někde nenajdete. Když se vrátíme zpět k plánování cesty po silnici, výhodou je možnost vyhnout se placeným úsekům a dále nová beta funkce zohledňující provoz. Tato funkce platí pouze na ČR, dokáže vám vyhledat nejrychlejší trasu se zohledněním provozu.

Celosvětový Google

Také Google Mapy jsou poměrně dobrý plánovač tras, pokud nepotřebujete nic specifického. Když si rozkliknete možnosti trasy, můžete se vyhnout mýtnému, dálnicím. Skvělou funkcí je možnost poslat si navigaci do telefonu – vše si naklikáte pohodlně do počítače a pak pošlete do aplikace na mobilní telefon.

Waze není jen navigace

Waze je známá mobilní aplikace pro navigaci, ale existuje i ve verzi v prohlížeči. Pomocí QR kódu si lze mobilní aplikaci spárovat s prohlížečem, takže i tady je možné naplánovat si trasu v počítači a poslat ji do telefonu. Výhodou Waze je, že zaznamenává reálný provoz, takže dokáže vybrat nejlepší cestu s ohledem na kolony. Kromě toho lze cestu plánovat třeba i dopředu, nastavíte si konkrétní čas.

Profesionální plánování trasy se sledováním přes Lokatory.cz

Mnoho funkcí navíc nabízí profi řešení v aplikaci Lokatory.cz. Plánování je tu spojeno se všemi dalšími výhodami aplikace, tudíž je možné přes GPS hlídat dodržení trasy. V případě nedodržení může přijít SMS nebo e‑mailové upozornění. Stejně tak se dá nastavit upozornění, že vozidlo začalo a ukončilo jízdu. Lokatory.cz mají i webové rozhraní, tudíž vše snadno naplánujete na počítači. Nebo vaši zaměstnanci – záleží, k čemu jim dáte oprávnění. GPS sledování je navíc bezpečnostním prvkem, dokáže generovat elektronickou knihu jízd a celkově umožňuje mít firemní vozidla pod kontrolou.

Systém Lokátory.cz nabízí profesionální využití především pro firemní klientelu, ovšem funkce navíc mohou používat i běžní uživatelé.

  • v plánovači tras lze nastavit upozornění na odklon z trasy formou sms, e‑mailu nebo notifikace na mobilní aplikaci, a to na přesně stanovený počet kilometrů.
  • pro sledování nabízí systém lokátory více možností výběru a typu mapy, včetně zemědělských LPIS map
  • v některých mapových podkladech se dá nastavit sledování síly dopravy, pokud je tato funkce provozovatelem map podporována
  • v mapových podkladech si lze vytvářet libovolné oblasti a body zájmu a přidat upozornění, že vozidlo do zvolené oblasti vstoupilo, nebo ji opustilo či projelo.

Přeberte kontrolu. Je to snadné!

GPS sledování vozidel, balíků, strojů i osob v reálném čase odkudkoli.

Nezávazná poptávka

První krok nezabere ani 1 minutu.

Nabídka do druhého dne

Náš specialista s vámi doladí detaily a připraví nabídku na míru.

Montáž kdekoliv po ČR

Lokátor vám přijedeme namontovat už do 2 dnů.

Hotovo!

Odteď máte vše pod kontrolou.

Získejte nezávaznou nabídku na míru

Už do druhého pracovního dne. Spěcháte?
Zavolejte nám na +420 777 250 770

Ochrana proti spamu, napište číslo ctyřicet dva.
Tato položka je povinná.
Tato položka je povinná. Zadání neodpovídá formátu telefonního čísla (např. +420 123 456 789)
Tato položka je povinná. E-mail není zadán ve správném formátu.
Odesláním žádosti souhlasím s obchodními podmínkami a souhlasím jak budou zpracovány mé osobní údaje.
X
Průměrně ušetříte 32 %

Například úspora nákladů na PHM se projeví okamžitě po montáži.

Montáž už do 2 dnů po celé ČR

Přijedeme za vámi, se 30 montážními místy jsme na dosah.

Dostupné z mobilu i z počítače

Vše sledujte v reálném čase, v kanceláři i na cestách.

Jednoduchost na 1. místě

Řešení Lokátory.cz je intuitivní a většinu věcí hlídá za vás.